fbpx

O wzroku dziecka
rozmowa pediatry
z okulistą dziecięcym

Weź udział w bezpłatnym webinarze, a dowiesz się:

PODCZAS SPOTKANIA OTRZYMASZ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIA, KTÓRE ZADASZ NA ŻYWO!

NIE TRAĆ CZASU I JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ BEZPŁATNE MIEJSCE

Kto poprowadzi spotkanie?

dr n. med. Agnieszka Nowak

Specjalista chorób oczu, Kierownik OKULUS PLUS w Jaworznie

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Umiejętności z zakresu okulistyki zdobywała w Klinice Okulistyki ŚUM w Sosnowcu. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2008 roku. Temat pracy „ET-1 i jej receptory w retinopatii cukrzycowej u pacjentów z cukrzycą typu II”.

Dr Agnieszka Nowak specjalizuje się w okulistyce dziecięcej prowadząc pacjentów od pierwszych dni życia, w leczeniu krótkowzroczności, pacjentów z zespołem suchego oraz w laserowym leczeniu pacjentów z jaskrą i retinopatią cukrzycową.

Od 2013 roku dr Agnieszka Nowak pełni funkcję Kierownika OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii w Jaworznie. Prelegent i uczestnik wielu konferencji, w tym jako ekspert na konferencji „Wzrok a trudności szkolne – wyzwanie XXI wieku” w Ministerstwie Edukacji Narodowej. Opiekun merytoryczny kampanii profilaktyczno-edukacyjnych m.in. „Szkoła Zdrowego Widzenia” organizowanych w szkołach podstawowych w woj. Śląskim.

dr n. med. Izabela Jastrzębska

Specjalista pediatrii oraz medycyny sportowej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Umiejętności z zakresu pediatrii zdobywała w Instytucie Pediatrii CMUJ w Krakowie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała  2007 roku. Temat pracy: „Choroba refluksowa u dzieci.”

Dr Izabela Jastrzębska od ponad 20 lat pomaga dzieciom z różnymi problemami pediatrycznymi. 

Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych Kursach i Konferencjach. Edukuje rodziców w zakresie chorób wieku dziecięcego. Prowadzi blog „Żywieniowo”, na którym można znaleźć wiele interesujących informacji z zakresu żywienia i opieki nad dzieckiem zdrowym i chorym.  

.

IDR24.pl to platforma łącząca lekarzy z pacjentami w formie telemedycyny. To profesjonalne narzędzie medyczne, dzięki któremu lekarze są w stanie przeprowadzić pełnowartościową telewizytę, a pacjent może w każdym momencie skorzystać z porady lekarza. Polityka prywatności Polityka prywatności

polityka prywatności